-4.2 C
Pristina
19 Janar, 2021 - 21:22

Xhevdet Mazreku

- Advertisement -

Mazrekaj dhe Milaim Zeka, shahen dhe akuzojnë rëndë njëri-tjetrin

Përplasje e ashpër virtuale është duke u zhvilluar në mes të ish-deputetit, Milaim Zeka dhe botuesit të gaztës “Bota sot”, Xhevdet Mazrekaj. E gjitha kjo...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -