-5.8 C
Pristina
18 Janar, 2021 - 11:18

Xhesika Polo

- Advertisement -

“I pashë të pasmet dhe…”, aktori shqiptar tregon si fjeti me mikeshën e tij pasi ishin bërë tapë

Alex Seitaj, aktori i njohur për rolin e tij si Vezirja në “Portokalli” ka rrëfyer së fundmi çmenduritë që ka bërë në efektin e...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -