-6.1 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 22:10

Wuhan

- Advertisement -

Bota është izoluar për fajin e tyre, muzikë e qejf në Wuhan të Kinës ku shpërtheu Covid-19

Jeta e natës në Wuhan është kthyer në normalitet. Pikërisht këtu flitet se koronavirusi kishte bazën dhe pandemia nisi nga ky qytet. Por, kur po...

Mbulimi i koronavirusit nga Kina: Raporti i zbulon ‘ngjarjet e rrezikshme’ që ndodhën brenda laboratorit në Wuhan

Një raport i ri i inteligjencës sugjeron se mund të ketë pasur një “ngjarje të rrezikshme” në tetor në Institutin e Virologjisë Wuhan, duke...

Nobelisti japonez shokon botën: Koronavirusi u prodhua nga Kina, asnjë prej miqve të mi në Wuhan s’ma hap telefonin

Ditë pas dite janë duke u përdorur argumente të ndryshme lidhur me orgjinën e Covid 19, dhe shtrohen pyetjet nëse ai është i prodhuar...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -