-4 C
Pristina
20 Janar, 2021 - 11:17

Wolfgang Ischinger

- Advertisement -

​Grenell-Ischinger përplasen për Kosovën në Twitter

Diplomati gjerman Wolfgang Ischinger ka reaguar pas lajmit të emisarit amerikan për dialogun, Richard Grenell se procesi i dialogut ndërmjet Kosovës dhe Serbisë do...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -