-8.4 C
Pristina
18 Janar, 2021 - 20:48

William Montgomery

- Advertisement -

Ish-ambasadori i ShBA-së në Serbi: Askush nuk e beson se ngritja e aktakuzave është rastësi

Ish Ambasadori i SHBA-së në Serbi, William Montgomery, ka thënë se publikimi i aktakuzave ndaj Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryetarit të PDK-së,...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -