-2.9 C
Pristina
15 Janar, 2021 - 23:56

Werder Bremen

- Advertisement -

Werder Bremen uron përvjetorin e Pavarësisë së Kosovës

Werder Bremen e ka uruar Kosovën në përvjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Efekti i paraqitjes së Milot Rashicës, ka bërë që gjigantët e Bundesligës të...

Rashica shembulli më tipik i një shqiptari: Në vend se t’i thotë numrat anglisht, ai i thotë shqip

Milot Rashica padyshim është ylli kryesor i Werder Bremenit dhe së fundi klubi ka realizuar një intervistë me vushtrriasin, i cili ka komentuar foto...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -