-5.8 C
Pristina
18 Janar, 2021 - 12:00

Vuk Jeremiq

- Advertisement -

Jeremiç: Vuçiq negocioj për Kosovën në OKB

Presidenti i Partisë Popullore, Vuk Jeremiç ka deklaruar se presidenti Vuçiq në Uashington “negocioj për anëtarësimin e Kosovës në OKB” dhe që kreu i...

Shefi i opozitës serbe flet për Albin Kurtin: Thotë se është patriot, intelektual

Kryetari i Partisë Popullore të Serbisë dhe ish – ministri i Punëve të Jashtme, Vuk Jeremiq ka lavdëruar kryeministrin në ardhje të Republikës së...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -