-1.7C
Pristina
27 Janar, 2021 - 12:21

Vlora Dumoshi

- Advertisement -

“Ende nuk e ke kuptuar se burri të ka lënë për tjetrën” – ministrja Dumoshi reagon ndaj qytetares

Edhe pse gratë duhet të jenë përkrahëse sa më shumë të njëra-tjetrës, që ato të fuqizohen edhe më shumë në shoqëri, jo rrallë here...

Minsitrja Dumoshi kërkon që të merret vendimi për vendosjen e shtatores së Anton Çettës

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, si asambleiste e Kuvendit Komunal të Komunës së Prishtinës, ka kërkuar sot që në mbledhjen e...

Flet për herë të parë Vlora Dumoshi si ministre

Vlora Dumoshi ka falënderuar gjithë pasi mori postin e ministres së Kulturës, Rinisë dhe Sportit. Përmes një postimi në Facebook, ish-këshilltarja e Isa Mustafës ka...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -