-8.4 C
Pristina
18 Janar, 2021 - 21:13

Vladimir Kostiq

- Advertisement -

Kreu i Akademisë serbe përplaset keq me peshkopin serb: Kosova nuk është e jona

Kryetari i Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Serbisë, Vladimir Kostiq është përplasur me peshkopin serb Grigorije për deklaratat e këtij të fundit se...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -