-1.7C
Pristina
27 Janar, 2021 - 10:19

Vjedhje

- Advertisement -

Vaki kosovare, vidhet Golf 2-shi në Fushë Kosovë

Në Fushë Kosovë, në fshatin Miradi e Ultë, më datë 20 shkurt, një mashkull ka raportuar se nga persona të panjohur i është vjedhur...

Vjedhje e pazakontë: Prizrenasit i zhduken 43 pëllumba

Një rast i pazakontë ka ndodhur në Prizren, ku një person ka raportuar në polici se dikush ia ka vjedhur 43 pëllumba. Rasti ka ndodhur...

Pamje nga sekuestrimi i veturës luksoze të Morena Tarakut nga Policia e Kosovës

Policia e Kosovës tashmë ka sekuestruar veturën luksoze “Bently” të Morana Tarakut, e cila ka rezultuar të jetë e vjedhur në Gjermani. Gazeta ka raportuar...

Hajnat e bënë llom një vajzë në Fushë Kosovë, e rrahën dhe ia vodhën krejt çka kishte

Të premten në Fushë Kosovë një grua ka njoftuar policinë se dy persona të panjohur e kanë sulmuar fizikisht dhe i kanë grabitur çantën...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -