2.9 C
Pristina
21 Janar, 2021 - 22:22

Viola Von Cramon-Taubadel

- Advertisement -

Shtetet e mëdha po bëhen “kërrsh” për Kosovën: Tash Franca akuzon Gjermaninë për vizat

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola Von Cramon ka polemizuar në rrjetin social Twitter me Emisarin Special të Presidentit Trump, Richard Grenell dhe...

Eurodeputetja gjermane i bën përsëri thirrje LDK-së: Mos e rrëzoni Qeverinë

Eurodeputetja gjermane, Viola von Cramon, është marrë edhe një herë me situatën politike në Kosovë, pasi që haptazi doli kundër mocionit të LDK-së për...

Eurodeputetja gjermane: Grenelli, Trumpi dhe të gjithë të tjerët duhet ta respektojnë vendimin e kosovarëve

Deputetja gjermane në Parlamentin Evropian dhe raportuesja për Kosovën në këtë institucion, Viola Von Cramon-Taubadel, është shprehur se kryeministri Kurti ka bërë hap pozitiv...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -