Vinicius Junior

- Advertisement -

JA SI REAGOI TAYNA PASI YLLI I REALIT IA SHPËRNDAU KËNGËN

Vetëm sa kanë nisur ta ndjekin njëri-tjetrin në “Instagram”, por tashmë Tayna dhe Vinicius kanë “shkuar” edhe më larg. Pak minuta pasi talenti 19-vjeçar i...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -