-6.8 C
Pristina
19 Janar, 2021 - 21:53

Veton Berisha

- Advertisement -

Deputeti egjiptian reagon ndaj sjelljes së avokatit Tomë Gashit: Raciste dhe shumë e ligë, fillim jo i mirë i pushtetit

Avokati i njohur Tomë Gashi, i cili publikisht e mbështetë Lëvizjen Vetëvendosjen dhe Albin Kurtin, madje shpesh angazhohet nga VV në raste gjyqësore, është...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -