-4.2 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 15:16

Vapa

- Advertisement -

Verë e nxehtë në Shqipëri, temperaturat do shkojnë mbi 40 gradë celcius

Meteorologia Adjola Bani shprehet se kjo javë do jetë me e freskët se java e kaluar dhe temperaturat do arrijnë deri në 26-27 gradë...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -