3.1 C
Pristina
22 Janar, 2021 - 01:07

Valentina Bunjaku-Rexhepi

- Advertisement -

Deputetja e LDK kërkon të dielën ditë pushimi: Një jetë e kemi, 8 orë punë, 8 gjumë dhe 8 pushim në ditë

Në shumicën e komunave tashmë është marrë vendim që dita e diele në bazë të ligjit të jetë ditë pushimi. Por është komuna e Gjilanit...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -