-4 C
Pristina
20 Janar, 2021 - 11:42

Valdete Daka

- Advertisement -

Lufta e VV’së dhe NISMA’s për vota: Ndërhyn Valdete Daka

Kryetarja e KQZ-së Valdete Daka ka reaguar pas akuzave dhe kundërakuzave mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Nismës Socialdemokrate rreth rinumërimit të 1407 vendvotimeve në QNR. Daka...

Paralajmëron Daka: Votat mund të numërohen nga fillimi

Kryetarja e Komisionit Qendror Zgjedhor, Valdete Daka, ka theksuar se certifikimi i zgjedhjeve të 6 tetorit, mund të zgjas deri në dhjetor Kryetarja e Komisionit...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -