-3.2 C
Pristina
19 Janar, 2021 - 15:17

Valbon Krasniqi

- Advertisement -

Infektologu Krasniqi: Mund të infektoheni me të madhe nëse bëni vizita për Bajram

Valbon Krasniqi, ushtrues detyre i Shërbimit Spitalor Klinik dhe Universitar të Kosovës (SHSKUK), ka përsëritur thirrjen e tij dhe të udhëheqësve të tjerë shëndetësorë...

Pas shkarkimit të Basri Sejdiut, ushtrues detyre i Drejtorit të ShSKUK-së emërohet Valbon Krasniqi

Indeksonline ka raportuar ekskluzivisht se Bordi Drejtues i Shërbimit Spitalit dhe Klinik Universitar i Kosovës ka marrë vendim që të shkarkojë nga detyra dr.Basri...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -