-4 C
Pristina
20 Janar, 2021 - 10:49

Ushqimi

- Advertisement -

Hetem Ramadani: Njerëzit nuk po i vret koronavirusi por ushqimi

Inxhinieri, biznesmeni dhe studiuesi Hetem Ramadani, është shprehur se ushqimi është faktori kryesor ndikues në vdekshmërinë e pacientëve të infektuar me koronavirus. Ramadani është shprehur...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -