-3.2 C
Pristina
19 Janar, 2021 - 15:19

Ultimatum

- Advertisement -

Isa Mustafa ultimatum Kurtit: Anuloje vendimin për Veliun dhe hiqe taksën deri në fund të javës

Kryetari i LDK’s, Isa Mustafa thotë se veprimet e njëanshme të Kryeministrit Albin Kurti çojnë në prishje të koalicionit qeverisës. Ai i jep ultimatum...

Turqia i jep ultimatum Rusisë

Kreu i Ministrisë së Mbrojtjes së Turqisë, Hulusi Akar, tha se Ankaraja nuk ka ndërmend të tërheqë trupat e saj nga Siria, dhe për...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -