-6.3 C
Pristina
18 Janar, 2021 - 04:07

Ulqini

- Advertisement -

Këtë vit në Ulqin çmimet do të jenë më të lira

Kryetari i Komunës së Ulqinit, Loro Nrekiq, dhe drejtori i Organizatës Turistike së Ulqinit, Fatmir Gjeka, si dhe zyrtarë tjerë nga kjo komunë kanë...

Ulqini gati të pres turistët nga Kosova

Këtë vit për shkak të pandemisë çdo gjë sa i përket turizmit është vonuar. Kryetari i Komunës së Ulqinit Loro Nrekiq, tha se në Ulqin...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -