2.9 C
Pristina
21 Janar, 2021 - 22:31

Tom Gashi

- Advertisement -

Tomë Gashi jep detaje për Etem Arifin, ja në favor të kujt duhet me vendos Gjykata Kushtetuese ‘pa marrë parasysh kush hidhërohet kush humbë’

Votat e deputetit Etem Arifi për Qeverinë Hoti bëri që çështja për kushtetushmërinë e Qeverisë të dërgohet në Gjykatën Kushtetuese. E gjatë ditëve në vazhdim,...

Reagon Tomë Gashi: Publikon detaje të reja për rastin e Astrit Deharit, akuzon presidentin

Avokati Tomë Gashi ka reaguar ashpër pas faljes së dënimit që presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ia fali Luz Allakut. Gashi përmes një postimi në...

Tomë Gashi zbulon detaje të reja për Gjykatën Speciale, tregon arsyen pse Specialja ngriti aktakuzën për Thaçin e Veselin

Avokati Tomë Gashi, është deklaruar edhe njëherë për aktakuzat e Gjykatës Speciale që janë ngritur ndaj presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit dhe kreut të...

Pamje ekskluzive momenti kur Nol Nushi e gjuan me ujë Tomë Gashin në studio televizive

Mbrëmjen e 5 majit, në një nga studiot e Radio Televizionit të Kosovës, kishte ndodhur një situatë jo e zakonshme. Avokati Tomë Gashi dhe...

Rasti Dehari, kjo është kërkesa e avokatit Tomë Gashi

Kanë kaluar më shumë se 3 vite që nga vdekja e aktivistit të Lëvizjes Vetëvendosje, Astrit Dehari, dhe avokati i familjes së tij, Tomë...

Tomë Gashi: Lypësi më ka sharë, nuk e kam goditur atë dhe nuk i kërkoj falje

Avokati Tomë Gashi i ftuar në një emision ka folur rreth rastit ku ai shihej duke shqelmuar një shportë të plastikës të një personi...

Tomë Gashi publikon një dorëshkrim të Astrit Deharit të shkruar në burg, ja çfarë kishte paralajmëruar

Avokati Tomë Gashi, ka publikuar një fotografi, dorëshkrim i Astrit Deharit, aktivist të Lëvizjes Vetëvendosje i cili ka ndërruar jetë në mënyrë ende të...

Tomë Gashi jep paralajmërimin e fortë për VV-në, nëse Thaçi ftohet nga Specialja

"Me Qeverinë Kurti sa më parë harrohen idetë e çmendura të faljes apo kinse ndërrimit të territoreve me Serbin, aq më mirë është për...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -