3.2 C
Pristina
21 Janar, 2021 - 21:08

Toby Vogel

- Advertisement -

Vogel: SHBA pret marrëveshje sa më shpejtë që ta shpallë Kosovën mision të përfunduar

Toby Vogel, ekspert në Këshillin e Politikave të Demokratizimit, thotë se SHBA-ja do marrëveshje midis Kosovës dhe Serbisë sa më shpejt që të jetë...

Vogel dhe Weber: Lajcaku është pro serb, gabim trashanik i BE’së nëse cakton si Emisar

Toby Vogel dhe Bode Weber e vlerësojnë Miroslav Lajcak se ai është qartazi një zgjedhje shumë e keqe për një të dërguar special të...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -