-1.7C
Pristina
27 Janar, 2021 - 10:45

Tifoz

- Advertisement -

Ky ishte transparenti provokues i tifozëve malazias në “Fadil Vokrri”

Tifozët e Malit të Zi janë përleshen me sigurimin e stadiumit “Fadil Vokrri”, në tribunën jugore. Por, ky nuk ishte problemi i vetëm që ata...

Fanella speciale e tifozit të kombëtares së Kosovës bën xhiron në rrjete sociale

Kombëtarja e Kosovës fitoi mbrëmë ndaj Malit të Zi me rezultatin 2:0, me golat e Amir Rrahmanit dhe Vedat Muriqit. Kosova fitoi dhe vazhdoi ëndrrën...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -