-4.8 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 15:46

The Guardian

- Advertisement -

Albin Kurti rrëfehet për gazetën “The Guardian”, këto janë kritikat për presidentin francez Emmanuel Macron

Kryetari i Lëvizjes “Vetëvendosje” dhe fituesi i zgjedhjeve të 6 tetorit në Kosovë, Albin Kurti, e ka dhënë një intervistë ekskluzive për gazetën britanike...

The Guardian shkruan për Kosovën: Janë skuadër e re dhe vdekjeprurëse, Anglia nuk do ta ketë të lehtë

Gazeta prestigjioze britanike “The Guardian” ka përpiluar një artikull me “dhjetë gjërat që duhet të kenë vëmendje” për ndeshjet eliminatore për Euro 2020, ku...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -