-1.1 C
Pristina
19 Janar, 2021 - 16:42

Telefon

- Advertisement -

Ndodhë edhe kjo! Izraeli me metoda të rralla, zbulon dhe parandalon koronavirusin përmes telefonit

Kryeministri izraelit Benjamin Netanyahu, dëshiron të përdorë teknologjinë e përcjelljes së telefonit për të ndihmuar në ndalimin e përhapjes së koronavirusit. Kabineti izraelit ka autorizuar...

A e dini pse themi “Alo” kur përgjigjemi në telefon?

Të gjithë e kemi pyetur veten se përse përgjigjemi gjithnjë me “Alo” kur flasim me dikë në telefon. Në fakt, kjo fjalë është përdorur...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -