-0.5C
Pristina
27 Janar, 2021 - 13:36

Tayna

- Advertisement -

JA SI REAGOI TAYNA PASI YLLI I REALIT IA SHPËRNDAU KËNGËN

Vetëm sa kanë nisur ta ndjekin njëri-tjetrin në “Instagram”, por tashmë Tayna dhe Vinicius kanë “shkuar” edhe më larg. Pak minuta pasi talenti 19-vjeçar i...

Tayna, ekspozon format trupore në një pishinë të New York-ut

Këngëtarja Tayna, e cila me këngët e saj po arrin një sukses të madh së fundmi po qëndron në New York, siç ka raportuar...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -