-6.8 C
Pristina
19 Janar, 2021 - 22:56

Tasuku Honjo

- Advertisement -

Nobelisti japonez shokon botën: Koronavirusi u prodhua nga Kina, asnjë prej miqve të mi në Wuhan s’ma hap telefonin

Ditë pas dite janë duke u përdorur argumente të ndryshme lidhur me orgjinën e Covid 19, dhe shtrohen pyetjet nëse ai është i prodhuar...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -