-6.5 C
Pristina
20 Janar, 2021 - 00:46

Tanja Fajon

- Advertisement -

Fajon deklarohet rreth heqjes së vizave: Tregon çfarë pret për vitin 2020

Eurodeputetja dhe Raportuesja për liberalizimin e vizave për Kosovën në Parlamentin Europian, Tanja Fajon, ka ripërsëritur edhe një herë se vendi i ka përmbushur...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -