-2.9 C
Pristina
15 Janar, 2021 - 23:58

Sylë Tahirsylaj

- Advertisement -

Lajmërohet Sylë Tahirsylaj: Tregon për motin ditëve në vazhdim

Kosova ka disa javë që po përballet me mot të paqëndrueshëm. Mund të themi se brenda ditës përjetojmë gati të katër stinët. Shi, diell, breshër,...

Sylë Tairsylaj ua kthen përgjigjen atyre që u tallën me të rreth parashikimeve për motin

Sylë Tahirsylaj më në fund ia qëlloi sa i përket reshjeve të bores, pasi ato erdhën dje siç paralajmëroi së fundmi ai. Por para...

Ky është parashikimi i fundit i Sylë Tahirsylajt për motin në ditët në vijim

Meteorologu Sylë Tahirsylaj ka bërë të ditur se reshjet e borës do të vazhdojnë në vendin tonë. Ai ka bërë të ditur se borë do...

Sylë Tahirsylaj jep lajmin e keq për motin në vend

Fillimi i muajit dhjetor është shoqëruar me ulje të temperaturave, reshje shiu dhe reshje të lehta dëbore mbi vendin tonë. Profesori i Meteorologjisë Sylë Tahirsylaj,...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -