-1.7C
Pristina
27 Janar, 2021 - 11:16

Suzana Vasiljeviç

- Advertisement -

Flet këshilltarja e Vuçiqit pas takimit me Grenellin: Ishte takim i zorshëm

Këshilltarja e Presidentit të Serbisë, Suzana Vasiljeviç thotë se takimi midis Aleksandar Vuçiqit dhe Richard Grenell ishte shumë i vështirë, por ajo nuk ka...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -