-1.1 C
Pristina
19 Janar, 2021 - 16:10

Sulejman Rexhepi

- Advertisement -

Hoxhallarët mblidhen në Maqedoni, e shkarkojnë Myftiun dhe e zëvendësojnë menjëherë me tjetrin

Këshilli i Bashkësisë Fetare Islame në Maqedoni të Veriut ka shkarkuar nga detyra, myftiun, Sylejman Rexhepin. Hoxhallarët kanë vendosur njëzëri që në vend të Rexhepit...

Shkarkohet Myftiu i Maqedonisë Sulejman Rexhepi

Rijaseti i Bashkësisë Fetare Islame në Maqedoninë e Veriut sot shkarkoi nga detyra kryetatin e deritanishëm Sulejman Rexhepi. Në vend të tij për ushtrues detyre...

‘Para, pije, muzikë e krisma të revoles’: Çka e lidhë Mulla Sulën me Dalipin, të dyshuarin si fajdexhi

Kryeimami i Bashkësisë Islame të Maqedonisë së Veriut, Sylejman Rexhepi, duket të jetë një qejfli i madh i muzikës. Me një kërkim të thjeshtë në...

Kryeimami i Maqedonisë i bën dhuratë gruas orë prej 37.000 euro!

Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar sot se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur mbrëmë. Kanë publikuar edhe fotografinë ekskluzive nga kurorëzimi i kreut të...

Gruaja e re e kryemyftiut shqiptar të Maqedonisë është nënkryetare e një dege të BDI’së

Pas pamjeve të reja, zbulohen edhe detaje shtesë nga martesa e kryemyftiut të Maqedonisë së Veriut, Sulejman Rexhepi, me gruan 50 vjet më të...

Dalin pamje të reja nga martesa e kryemyftiut shqiptar të Maqedonisë me gruan 50 vjet më të re

Kanë dalë pamje të reja nga martesa e kryemyftiut të Maqedonisë së Veriut, Sulejman Rexhepi, me gruan 50 vjet më të re. Disa media shqipe...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -