-6.1 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 22:35

Sulejman Mehazi

- Advertisement -

Skenari me qeverinë Hoti

Gjykata Kushtetuese dha dritë të gjelbër për formimin e qeverisë Hoti, ndonëse kishte presion nga Vetëvendosja dhe Shoqëria Civile përmes protestave. Të tilla janë...

Agim Veliu paska vlerë më të madhe sesa Qeveria, Kosova e koronavirusi

Profesori Sulejman Mehazi, ka thënë se Agim Veliu paska vlerë më të madhe se tërë LDK-ja, Qeveria e Kosovës dhe tërë votuesit e Kosovës,...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -