-3 C
Pristina
17 Janar, 2021 - 13:02

Stevo Pendarovski

- Advertisement -

Presidenti i Maqedonisë së Veriut kundër idesë së korrigjimit të kufijve mes Kosovës dhe Serbisë

Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, është kundër idesë së korrigjimit të kufijve mes Kosovës dhe Serbisë. Sipas tij, një zgjidhje që mund...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -