-6.8 C
Pristina
19 Janar, 2021 - 22:27

Spijuni

- Advertisement -

Vuçiq: Moska i ka fajet për spiunazh, kam prova në lidhje me spiunë të tjerë rusë

Agjencitë e inteligjencës serbe kanë zbuluar një operacion të gjerë që përfshin spiunë rusë dhe pjesëtarë të ushtrisë serbe. Kështu, siç shkruan Reuters, ka thënë...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -