3.3 C
Pristina
25 Janar, 2021 - 11:15

Skender Hyseni

- Advertisement -

A u vodh çanta me dokumente e para në Bruksel? Flet Skender Hyseni

Gjatë ditës së sotme në media u publikua lajmi se delegacionit kosovar për bisedime Kosovë-Serbi, në njërën prej vizitave në Bruksel i është vjedhur...

Aktivisti i VV-së e godet Skënder Hysenin për telefonatën me Grenellin

Aktivisti dhe anëtari i kryesisë së VV-së, Arbër Zaimi, ka thumbuar koordinatorin shtetëror për dialogun me Serbinë, Skender Hyseni, për vizitën në ShBA dhe...

Sekretari Pompeo nuk pranon të takohet me Skender Hysenin

Sekretari amerikan i shtetit, Mike Pompeo ka refuzuar ta takojë koordinatorin shtetëror për dialogun Kosovë-Serbi, Skender Hysenin, mësohet nga burime diplomatike në Washington. Koordinatori shtetëror...

Flet Skender Hyseni: Serbia po tenton të bisedohet për statusin e Kosovës, kjo nuk do ndodhë

Për 10-vjetorin e fitores së Kosovës në GJND, ka shkruar edhe Skender Hyseni, që ishte pjesë e delegacionit të Kosovës atje, ndërsa tani është...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -
error: Përmbajtja mbrohet !!