-5.8 C
Pristina
18 Janar, 2021 - 12:01

Sinisa Mihajloviç

- Advertisement -

“Numrin ma dha miku ynë i përbashkët, Vuçiç”, Mihajloviç zbulon mesazhin e Edi Ramës kur u diagnostikua me leuçemi

Sinisa Mihajlovic, trajneri i Bolognas dhe ish-lojtar i një sërë klubesh në Itali si Roma, Lazio, Sampdoria e Inter së fundmi ka publikuar një...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -