2.9 C
Pristina
21 Janar, 2021 - 21:44

Siao Jao

- Advertisement -

Rrëfimi i të riut kinez që fitoi betejën me virusin vdekjeprurës: Po festonim vitin e ri, befasisht ndjeva temperaturë të madhe në trup

Siao Jao, 27-vjeç, as që e kishte ditur se është infektuar me coronavirus dhe nuk e kishte idenë se ku ka ndodhur kjo, megjithatë...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -