3.1 C
Pristina
22 Janar, 2021 - 00:57

SHSKUK

- Advertisement -

Pas shkarkimit të Basri Sejdiut, ushtrues detyre i Drejtorit të ShSKUK-së emërohet Valbon Krasniqi

Indeksonline ka raportuar ekskluzivisht se Bordi Drejtues i Shërbimit Spitalit dhe Klinik Universitar i Kosovës ka marrë vendim që të shkarkojë nga detyra dr.Basri...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -