-3.1C
Pristina
27 Janar, 2021 - 20:03

shqiponja

- Advertisement -

Shqiponja kap peshkaqenin dhe fluturon mbi plazh (VIDEO)

Një skenë spektakolare është realizuar në Myrtle Beach, një vendpushim bregdetar në Karolinën e Jugut. Videoja e realizuar nga Ashley White, filmuar nga ballkoni i...

“Shqiponja” e PDK-së që gjuajti hoxhën me armë ju tërbon me këto fotografi

“Shqiponja” apo modelja e Thaçit ishte quajtur një kohë, kur punonte në zyrën e kryeministrit të atëhershëm Hashim Thaçit. Modelja e njohur Suzana Tahiri, thuhet...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -