-6.1 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 22:09

Shpëtim Idrizi

- Advertisement -

Deputeti shqiptar tregon se si ishte përplasur me Dick Martyn për krijimin e Gjykatës Speciale

Kryetari i Partisë Drejtësi Integrim dhe Unitet në Shqipëri, Shpëtim Idrizi ka rrëfyer takimin që kishte me Dick Martyn dhe si erdhi deri tek...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -