-4.6 C
Pristina
18 Janar, 2021 - 18:23

Shpetim Desku

- Advertisement -

“Legjenda i Drenofcit” unë ia kaloj Albinit me vota

Këtë javë përveç Labinot Tahirit dhe Albin Kelmendit, ka qenë i ftuar edhe Nexhat Krasniqi. Nexhat Krasniqi është një politikan nga Drenovci i Malishevës i...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -