0.1 C
Pristina
21 Janar, 2021 - 09:14

Shpend Maxhuni

- Advertisement -

Ky është skandali i radhës: Kërkohet shkarkimi i Shpend Maxhunit

“Emërimi i ish kreut të AKI-së dhe ish Drejtorit të Policisë, Shpend Maxhuni si "Këshilltar për çështje Operacionale të Drejtorit të Përgjithshëm", përveç shkeljes...

Pas ‘dorëheqjes’, vijnë akuza tronditëse për Hashim Thaçin dhe Shpend Maxhunin

“Pas të gjithave sa kanë ndodhur dhe po ndodhin në këtë vend, shihet qartë se vetëm qeveria e re, mund ti parandalojë përfundimisht aktet...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -