2.9 C
Pristina
21 Janar, 2021 - 22:04

Shkurte Gashi

- Advertisement -

Zbulohet babai i djalit të Shkurte Gashit

Këngëtarja Shkurte Gashi u bë nënë pak ditë më parë. Në një privatësi të plotë ajo kaloi këtë moment dhe gjithë shtatzëninë. Por, sekret mbeti edhe...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -