-6.3 C
Pristina
18 Janar, 2021 - 05:14

Shkumbin Istrefi

- Advertisement -

Aktori kosovar kërkon liberalizimin e vizave vetëm për moshat 18 deri në 30 vjeç dhe ka një arsye për këtë

Çështja e liberalizimit të vizave mbetet ende një problem kyç në vendin tonë. Dhe këtë së fundi e ka komentuar edhe aktori kosovar, Shkumbin Istrefi...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -