4 C
Pristina
22 Janar, 2021 - 07:41

Shkëndije Dobruna

- Advertisement -

Flet dermatologia Shkëndije Dobruna: Si duhet të kujdeseni për lëkurën gjatë ditëve të ftohta

Ndërsa kemi hyrë në vjeshtë dhe po shkojmë drejt dimrit, e moti bëhet më i ftohtë,  gjendja e lëkurës sonë bëhet e irrituar dhe...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -