0.3 C
Pristina
20 Janar, 2021 - 19:28

Shkelzen Gashi

- Advertisement -

Shkëlzen Gashi: Si të shpjegohet që Prishtina u çlirua 6 ditë para Skenderajt, atje ishte shtabi i UÇK-së?

Shkëlzen Gashi, ish-këshilltar i Albin Kurtit, ka kërkuar sqarime se pse Skenderaj është çliruar gjashtë ditë pas Prishtinës, kur Shtabi i Përgjithshëm i Ushtrisë...

Albin Kurti shkarkon Shkëlzen Gashin

Albin Kurti e ka shkarkuar Shkëlzen Gashin. Këtë e ka bërë të ditur me një status në FB. “Sot e kam takuar dhe më pas...

Shkelzen Gashi më 2011 bënte përgjegjës liderët e UÇK’së për të zhdukurit e luftës

Këshilltar i Kryeministrit të shkarkuar, kishte shkruar qysh më 2011 për ‘krimet e UÇK’së’. Atëkohë, citonte raporte në të cilën thuhej se “UÇK kishte...

Bekim Jashari i reagon Shkëlzen Gashit: Po mos të ishte UÇK-ja, do të ishte Serbia

Kryetari i Drenasit, Bekim Jashari, djali i Hamëz Jasharit ka reaguar pas deklaratave mbi UÇK-në të këshilltarit të kryeministrit Kurti, Shkëlzen Gashi. Jashari i është...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -