-3.7 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 01:03

Shkarkimi

- Advertisement -

E thotë profesori i njohur:Veliu u shkarkua me bazë ligjore, shkelësit e ligjit duan rrëzimin e Qeverisë

“Aktualisht në vendin tonë përjashtohet çfarëdo aktivitetit politik për përfitime të benefiteve pushtetare. Aq me pare kur Kryeministri Albin Kurti, kur e shkarkoi ministrin...

Isa Mustafa ultimatum Kurtit: Anuloje vendimin për Veliun dhe hiqe taksën deri në fund të javës

Kryetari i LDK’s, Isa Mustafa thotë se veprimet e njëanshme të Kryeministrit Albin Kurti çojnë në prishje të koalicionit qeverisës. Ai i jep ultimatum...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -