5.1 C
Pristina
25 Janar, 2021 - 06:02

Shi

- Advertisement -

Deri kur do ketë shi: Parashikimi i motit në Kosovë

Reshjet e shiut do të vazhdojnë në Kosovë edhe ditën e martë, ndërsa në vise malore do të ketë edhe reshje bore. Pasdite reshjet...

Kënaquni me motin deri të enjtën

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se fushat me presion të lartë atmosferik që kanë përfshirë rajonin dalëngadalë po dobësohen dhe nga dita...

Thatësi e madhe, hoxha nga Mitrovica qan se nuk po bie shi

A ju kujtohet kur në vitin 2014 imami i Xhamisë së Madhe në Prishtinë, Shefqet Krasniqi, gjatë faljes së namazit të xhumasë kishte qajtur...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -
error: Përmbajtja mbrohet !!