-8.4 C
Pristina
18 Janar, 2021 - 21:08

Shetitje

- Advertisement -

“Edi is the guy”, loja e Vuçiqit me Ramën gjatë shëtitjes në Novi Sad

Kryeministri Edi Rama dhe presidenti serb, Aleksandër Vuçiç kanë përfituar nga rasti për të bërë një shëtitje në qytetin e Novi Sadit menjëherë pas...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -