-4.6 C
Pristina
18 Janar, 2021 - 16:49

Sherif

- Advertisement -

Uli armën për të biseduar dhe dëgjuar protestuesit, e ftojnë për të ecur me ata – ashtu edhe bëri sherifi amerikan

Sherifi i policisë në Michigan i është bashkuar protestuesve në Flint Township gjatë të shtunës, duke ulur armën dhe duke i thënë turmës: “Dua...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -